as_ar50a1x10ft
A&S AR50A1X10FT simplex ketting 5/8" (50a-1)
 67,17 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
meter
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 23/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Verkrijgbaar in maten met een steek variërend van 4 mm tot 2,5 inch
  • Massief-geëxtrudeerde bus
  • Massief-geëxtrudeerde rol
  • Platen met bredere schalmen
  • Geharde en glasparelgestraalde schalmen
  • Uitgebreid Europees (BS) en ANSI-assortiment
  • Breed assortiment aan bevestigingen beschikbaar
  • Smeermiddel naar keuze om aan de wensen van de klant te voldoen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Steek: 5/8 inch; 15,875 mm
  • Gewicht (kg/m): 1 kg/m
  • Productlijn: Renold A&S
  • Type (ISO/ANSI): 50A-1
  • Hoogte: 2,7
  • Binnenbreedte: 9,4 mm
  • Uitvoering (ketting): Simplex
  • Breeksterkte: 21800 N
  • Lengte (pen): 20,4 mm
  • Diameter (pen): 5,08 mm
  • Dikte (buitenplaat): 2,04 mm
  • Dikte (binnenplaat): 2,04 mm
  • Plaathoogte: 14,6 mm
  • Diameter (rol): 10,16 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: A&S
  • EAN: 4042279004088
  • Artikelnummer leverancier: A&S AR50A1X10FT
Steek
5/8 inch; 15,875 mm
Gewicht (kg/m)
1 kg/m
Productlijn
Renold A&S
Type (iso/ansi)
50A-1
Hoogte
2,7
Binnenbreedte
9,4 mm
Uitvoering (ketting)
Simplex
Breeksterkte
21800 N
Lengte (pen)
20,4 mm
Diameter (pen)
5,08 mm
Dikte (buitenplaat)
2,04 mm
Dikte (binnenplaat)
2,04 mm
Plaathoogte
14,6 mm
Diameter (rol)
10,16 mm